Açlık Hissettiğin Anda,
Kaneel Koffie Her An Yanında.

Nedir?

Diyet yaparken aç kalmaya son! Kilo verebilmeniz için hazırlanan diyet listeleri, çoğu zaman açlık hissini de beraberinde getirir. Açlık hissiyle başa çıkabilmenize yardımcı olan Kaneel Koffie, özel olarak harmanlanan kahve karışımı ile en büyük destekçiniz olacak. İçeriğindeki besinlerle bir fincan kahve ile tokluk hissinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Kulağa hayal gibi gelse de özel olarak geliştirilen bu lezzetli kahve karışımı, diyetinizi destekleyerek aç kalmadan kilo vermenize yardımcı oluyor. Üstelik bir paket ile hazırlayacağınız Kaneel Koffie sadece 29 kalori.

Kaneel Koffie, öğütülmüş kahve, keten tohumu, hindiba kökü, tarçın ve kinoa tohumu unu harmanıyla elde edilen zengin lif içeriğine sahip yapısıyla tokluk hissininizi arttırmaya, açlık hissinizi bastırmaya yardımcı olur. Tamamen bitkisel kaynaklardan oluşan Kaneel Koffie fomülü, omega 3 yağ asitleri, protein, vitaminler ve mineraller içerir.

Her Zaman Yanınıza!

Kaneel Koffie her biri 8 gramlık paketler halinde, bir kutuda 21 paket olacak şekilde sizlere sunulur. 8 gramlık paket tasarımı diyet yapanların en büyük sorunlarından biri olan açlık hissinin önüne geçmek için geliştirilmiştir.

Diyet listelerini uygularken beslenmelerine dikkat eden kişiler, öğünlerini yanlarında taşıma konusunda zorlanır. 8 gramlık ambalaj boyu kolay taşınabilirlik sağlar. Böylece Kaneel Koffie paketlerini çantanızda her an yanınızda bulundurabilirsiniz. Pratik tasarımı özellikle çalışanlar ve gün boyu hareket halinde olanlar için büyük bir avantaj sağlar.

Kaneel Koffie markası Hollanda merkezli Bitgama B.V. şirketinin bir ürünüdür. Tüm üretim Türkiye’deki üretim tesislerinde gerçekleştirilir. Kaneel Koffie kahve karışımı, gerekli tüm kodeks kurallarına uygun olarak üretilmekte olup analiz raporları ve laboratuvar çalışmaları ektedir.

Siz de açlık hissini yaşamadan kilo vermek istiyorsanız Kaneel Koffie kahve karışımını hemen deneyin.

Diyet, uzman bir doktor veya diyetisyen kontrolünde yapılmalıdır.